Ігор Колихаєв: “Херсон не здається!”

Новини
👁 1K

Виходячи в телеефіри, я переслідую лише одну мету – щоб Україна пам’ятала: Херсон не здається. Херсон тримає оборону. У Херсона зараз своє непросте завдання та свій фронт: зберегти життєдіяльність міста, об’єднати та зберегти людей.

Учора протягом трьох годин вийшов із коментарями щодо нашої ситуації в ефіри п’яти всеукраїнських телеканалів. Всім журналістам було цікаво, чи отримав я відповідь на свій лист до Президента і всієї вертикалі влади з питанням: як функціонувати місту в умовах окупації, і які дії органів місцевого самоврядування у разі захоплення влади.

Отримав. На листа відповів губернатор (начальник Херсонської обласної військової адміністрації). Нам рекомендують до кінця виконувати свої функціональні обов’язки, а у разі «відчуття загрози життю, необхідно змінити своє місцезнаходження, щоб уникнути можливості захоплення в полон себе або членів сім’ї»…

Але біда в тому, що всі українці з 24 лютого перебувають у небезпеці. А з 3 березня життя кожного херсонця – на вагу золота. Тому що ніхто з нас не знає, чим закінчиться чергова зустріч із чужими військовими на численних блокпостах, і чи не вдарить по машинах, що проїжджають, автоматна черга. Ми всі давно у небезпеці. І рятують нас лише єдність, взаємодопомога, нефальшивий патріотизм і справжня сила духу.

У суботу я запропонував вам обмінюватися вакансіями та запитами з працевлаштування. З ваших повідомлень знаю, що декому вже вдалося знайти один одного та отримати роботу. І я прошу не зневірятися тих, кому ще не пощастило. Обіцяю, що ми щотижня влаштовуватимемо такі ярмарки вакансій, і робитимемо це доти, доки робота не знайдеться. Посилання з вашими пропозиціями я максимально розповсюджую серед тих, хто шукає собі співробітників, помічників та працівників. Результат обов’язково буде, головне – не зупинятися та не здаватися. До речі, цим нашим новим способом шукати у Херсоні роботу теж зацікавилися національні ЗМІ.

І насамкінець не про серйозне. Кажуть, що три смайлики у вашому телефоні, які ви використовували в листуванні останніми, – це те, що ви вмієте найкраще. Перевірте 😉

У мене вийшло так: 😉💪🇺🇦

Бережіть себе та свої нерви, не читайте дурниць. Вірте своїм відчуттям та офіційним джерелам інформації.

Люблю тебе, Херсоне.

Завжди разом!

Вам також може сподобатися

Інспекція з благоустрою просить мешканців громади не спалювати сміття й листя
Як у Херсоні вивозитимуть сміття 20 квітня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X