Ігор Колихаєв: є ідея оголосити квітень – місяцем чистоти

Новини
👁 323

Дуже коротко, бо немає жодної секунди.

З приводу стрільби в центрі. У мене були після інциденту херсонки, написали заяви. Я спробую якось втрутитися і щось зробити, але ще раз звертаю вашу увагу на те, що я – не поліція, і не прокуратура, і не СБУ, і не уряд України.

Не питайте у мене, «коли все це закінчиться» і «куди ми котимося». Я не знаю. Єдине, що проситиму вас кожен день і постійно: бережіть себе! Не забувайте: це – ВІЙНА! І все дуже серйозно!

Знову з’явилася якась істерична інформація, що лікарні переповнені – мовляв, через тяжку ситуацію в країні почастішали випадки інсультів тощо, а отже, мовляв, ліків не вистачає. Особисто сьогодні прийшов до лікарні ім.Карабелеша (вона найближча до мерії), щоб уточнити це. Інформація не підтвердилася: у відділенні лежать 35 осіб – показник абсолютно «рівний»: як до війни, так і зараз. І Алла Малицька заспокоює нас усіх: медикаментів достатньо. Тож не нагнітайте навколо паніку, будь ласка. Херсон у нормі.

Але ось що мене по-справжньому засмутило сьогодні, так це вид нашого міста – порожнеча, глухота та запустіння. Пройшовся по Ушакова, вийшов до Потьомкінського скверу, там тільки діти на майданчику, як завжди, вниз головою висять:) Ну, давайте не псуватимемо їм дитинство, а разом приведемо наше місто в порядок!

Є ідея оголосити квітень – місяцем чистоти, тобто кожен вихідний робитимемо загальноміські суботники. А чисті четверги залишимо чиновникам – і я теж виходитиму з підлеглими, щоб прибирати місто. Ми всі в одному човні! Ну, так скажіть: знайду у вас підтримку в цьому? Що скажете?

Вам також може сподобатися

На будівлі Зеленівського старостату українські прапори, у буділі – понівечене майно
Між Херсоном та Комишанами курсуватиме автобус

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X