Ігор Колихаєв і Рух #SaveФОП об’єднують зусилля

Новини
👁 409

Про допомогу та співпрацю між міською владою та громадським рухом #SaveФОП йшлося протягом зустрічі Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва з лідером Руху Сергієм Доротичем.

Рух #SaveФОП (Захисти ФОП) – український громадський рух, учасники якого виступають за зменшення фінансового навантаження на малий та середній бізнес шляхом продовження для приватних підприємців спрощеної системи оподаткування. Рух підтримують 31 міська, 8 обласних і 3 районних ради, які надіслали відповідні звернення до Президента України і парламенту. (Інформація з відкритих джерел. – прим.ред.)

Так, Сергій Доротич підкреслив міському голові, що учасники Руху підтримують виключно легальних підприємців і всебічно сприяють тому, аби їхні права не порушувалися.

«Моє завдання полягає в тому, щоб в місті Херсоні будь-який офіційний бізнес почувався комфортно. Інакше і бути не може. Я знаю важкі умови сьогодення підприємців не з чуток, розумію, з чим доводиться стикатися щодня. Але це не дає нікому права порушувати закон чи порядок, який ми намагаємося впровадити в Херсоні. Правила одні для всіх. Місто почало з найскладнішого: впорядкування незаконних т.з. тимчасових споруд. Ми знали, що буде непросто, але цю роботу буде доведено до кінця», – запевнив міський голова.

Слова очільника Херсона підтримав і пан Доротич, завіривши в тому, що підприємці не тільки Херсона, а й України в цілому вимагають від керівників одного: чітких, зрозумілих та єдиних для всіх умов ведення чесного бізнесу. Тільки таке співробітництво має право на існування між владою та підприємцями, вважає лідер Руху #SaveФОП.

Ігор Колихаєв наголосив: міська влада підтримуватиме весь легальний бізнес в Херсоні, але чекатиме й «зворотного зв’язку» у вигляді доглянутих територій навколо підприємств, фірм, точок продажу тощо. Благоустрій так само має стосуватися всіх, хто працює в Херсоні.

«Час переформатуватися та зрозуміти: ми робимо з Херсона місто, де буде комфортно жити та працювати. Це – надважка ціль, але ми її досягнемо. Без співпраці часу знадобиться більше, і процес навряд чи буде приємним обом сторонам. Разом – у співдружності з бізнесом та громадськими організаціями – справа піде веселіше й швидше. Радий, що ми порозумілися», – додав Ігор Колихаєв.

Вам також може сподобатися

У Херсоні стартує Чілдрен Кінофест
Галина Лугова провела тренінг старостам та активістам Херсонської територіальної громади з написання проєктів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X