Ігор Колихаєв дав 7 днів на завершення ремонту доріг, де зняли старе покриття

Новини
👁 660

Міський голова доручив в.о. заступника міського голови Юрію Стельмашенку у семиденний термін завершити вкладання дорожнього покриття на тих вулицях, де зняли шар старого асфальту.

– На сьогодні ремонтних робіт виконано на майже 24 мільйони гривень. Я хочу, аби ви мене почули: гроші будуть перераховуватись лише тоді, коли якість буде відповідною. Я особисто перевірю відремонтовані дороги. Робота заради роботи нам не потрібна. Коли ви зміните своє ставлення до міста – тоді і місто змінить своє ставлення до вас – звернувся по підрядників Ігор Колихаєв.

Міський голова зазначив, що приймати відремонтовані дороги будуть представники громадськості, профільного управління, депутат від цього округу. Протягом 5 днів буде опрацьовуватись зворотній зв’язок. І якщо зауважень до якості ремонту не буде – кошти за виконані роботи будуть перераховані.

По 16 об’єктам були проведені тендери, з яких на 10 вулицях вже відзвітували про завершення ремонтних робіт.

– Нам  пишуть херсонці, що на деяких вулицях на дорогах провели фрезерування, а нове покриття вже кілька тижнів ніхто не вкладає. Друге зауваження – підняття люків. Я знаю, що деякі підрядники навмисно прибрали цей пункт з договорів, аби збільшити загальну площу робіт. Закликаю вас віднайти можливість і всі люки піднімати до необхідного рівня, навіть якщо це не прописано у кошторисі. І третій момент – ми приймаємо акт виконаних робіт лише після повного завершення ремонту. Наш найперший перевіряльник – мешканці Херсона. І ми не можемо їм сказати, що ми вже сплатили кошти за дорогу, роботи на якій повністю не завершені.– зазначив в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко.

Вам також може сподобатися

На міських маршрутах курсує 21 АТАМАН
До відома суб’єктів підприємницької діяльності

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X