Якщо потрібно спиляти дерево: Консультує Департамент міського господарства

НовиниСоціальна сфера
👁 833

Акт обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню – це документ, на підставі якого здійснюється видалення аварійних дерев. Акт оформлюється за результатами роботи постійної комісії з обстеження зелених насаджень на території міста Херсона, створеної рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.05.2016 № 180 (зі змінами), на підставі заяви фізичної чи юридичної особи.

Діючий склад вказаної комісії затверджено рішенням виконавчого комітету міської ради від 18.05.2021 №231. Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 (зі змінами). Вказаним порядком регламентується підстави з яких дозволяється видалення зелених насаджень, зокрема ознаки аварійності зелених насаджень, основні положення роботи комісії, що здійснює обстеження зелених насаджень та оформлює акти обстеження зелених насаджень. Типова форма вказаного акту є додатком до Методики визначення відновної вартості зелених насаджень, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 №127 .

У випадку відсутності у дерев ознак аварійності, комісією надаються рекомендації щодо проведення заходів з догляду та утримання зелених насаджень (проведення обрізки, лікування тощо), відповідно до вимог Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105. Здійснення санітарної обрізки (сухих гілок) проводиться за потреби, інші види обрізки (формуюча та омолоджувальна) здійснюються виключно після закінчення вегетаційного періоду (з кінця осені до початку весни). Зі зразком відповідної заяви, можна ознайомитися нижче. Звертатися за адресою вул. Ярослава Мудрого,45, або до ЦНАПу (просп.Ушакова,37).Телефон для довідок 495451

Вам також може сподобатися

Херсонська міська молодіжна рада обрала керівний склад
Про стан захворювання на COVID-19 у Корабельному районі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X