Як працюватиме міський транспорт у новорічну ніч

Новини
👁 167

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку департаменту міського господарства надає інформацію стосовно того, як працюватиме міський транспорт у новорічну ніч.

Ми просимо містян, які збираються на святкову програму біля головної ялинки на майданчику перед “Ювілейним”, залишити власні авто вдома, аби не допустити накопичення транспорту біля локації.

Нагадаємо, у новорічну ніч у Херсоні тимчасово перекриватимуть рух транспорту (крім міського електричного) по вул.Перекопській (від пров. Військового до вул. Дружби) та по вул. Пестеля (від 295-ої Херсонської стрілецької дивізії до ККЗ «Ювілейний»). Перекриття триватиме з 20.00 31 грудня до 04.00 1 січня.

Програма новорічної ночі розпочнеться о 22:00.

Серед ведучих – Олександр Мудрий та Юлія Соценко, згодом до них приєднається Ольга Цибульська.

Учасниками святкового заходу будуть всі присутні, адже співатимуть й танцюватимуть разом з херсонськими зірками, такими як Cach&Mir, General voice та Олексій Пономарьов. Зіркові гості – Світлана Тарабарова й власне Ольга Цибульська.

З херсонцями спілкуватиметься міський голова Ігор Колихаєв, на екрані транслюватимуть привітання президента України Володимира Зеленського. Після концертної програми всі бажаючі залишаються на новорічну дискотеку, яка триватиме до 3 ранку.

Нагадаємо локацію: головна ялинка Херсона знаходиться біля ККЗ “Ювілейний”. Там само розташоване казкове містечко “Диволенд” з атракціонами й лунапарком.

Вам також може сподобатися

Питання легалізованої праці тримають на контролі у Суворовському районі
Херсонські юніори перемогли у Всеукраїнському турнірі з футболу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X