Як маніпулюють думками херсонців

Новини
👁 834

У зв’язку з появою недостовірної інформації у соцмережах, яка викликала суспільний резонанс, зазначаємо наступне. 

Із виконуючим обов’язки директора КП “Муніципальна варта” Іллею Чорнозубом призупинено дію трудового договору у зв’язку з тим, що він наразі служить у ЗСУ, не перебуває у Херсоні та не може виконувати свої обов’язки.  

Принагідно зазначаємо, що Ілля Чорнозуб не був директором комунального підприємства – він був заступником керівника “Муніципальної варти”, на якого тимчасово поклали виконання обов’язків директора. На посаду директора “Муніципальної варти” Ілля Чорнозуб не призначався. 

Тимчасове виконання обов’язків директора КП на заступника директора  Іллю Чорнозуба було покладене відповідним розпорядженням Херсонського міського голови у зв’язку зі звільненням попереднього директора «Муніципальної варти» з 2 грудня 2021 року до призначення керівника комунального підприємства. Ілля Чорнозуб фактично припинив виконання своїх посадових обов’язків, та не повідомив в належний спосіб коли і на підставі якого документу його було мобілізовано.

Повідомлення про призупинення дії трудового договору з паном Іллею було зроблено у спосіб, що визначений законом та внутрішніми розпорядчими актами. 

Наголошуємо, що відповідно до статті 1 Закону України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” призупинення дії трудового договору не тягне за собою припинення трудових відносин. Ілля Чорнозуб має право приступити до виконання обов’язків за посадою після демобілізації.  

Із 13 грудня 2022 року директором КП призначено Володимира Савицького, з яким укладено відповідний контракт. 

Зауважимо, що відповідно ст. 119 КЗпП України проходження служби у лав ЗСУ відбувається із збереженням робочого місця. Так, зокрема у виконавчих органах Херсонської міської ради на сьогодні службу проходять 6 посадових осіб. Після демобілізації вони повернуться на свої робочі місця.

Дякуємо всім, хто долучився до лав Збройних сил України та територіальної оборони, щоб захищати та боронити землю від російського вторгнення! Ви наші Герої! Завжди пишатися Вами!

Вам також може сподобатися

На території Херсонської МТГ введена заборона на фото- та відеофіксацію
Херсонська громада попрощалася із двома Героями – Михайлом Мельником та Сергієм Клименком

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X