Як херсонцям отримати безкоштовні ліки

Новини
👁 44

Начальник Херсонської МВА Роман Мрочко провів чергову зустріч з головними лікарями міських лікарень. Обговорили низку питань щодо поліпшення доступності медичних послуг у місті, а також проблемні питання, з якими наразі стикаються медики.

Присутні керівники медичних закладів висловлювали свої пропозиції щодо покращення стану медичної допомоги в громаді.

Зокрема, обговорили питання отримання жителями Херсонської громади безкоштовних ліків у пунктах видачі на базі лікарень.

Для цього потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. Зробити це можна і телефоном та отримати відповідь,  чи є у лікарні необхідні для вас медикаменти. Окремо потрібно звернути увагу на те, що лікарні видають лише ті препарати, які є в наявності. 

Якщо ліки є рецептурними, то сімейний лікар має виписати на них рецепт. Після цього пацієнт може забрати необхідні препарати у пункті видачі.

Якщо ваш сімейний лікар виїхав з тієї чи іншої причини за межі Херсонської громади, треба звернутися до своєї поліклініки за пропискою і вам призначать іншого лікаря, в якого будете  отримувати всю необхідну медичну допомогу. 

Також нагадуємо, що на території Херсонської громади продовжує діяти програма “Доступні ліки”. Повну інформацію про цю програму повідомимо додатково.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відремонтували чергове укриття
Роман Мрочко представив колективу Херсонського міського перинатального центру ім. З.С. Клименко представив нову очільницю

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X