Гуманітарний центр ХМВА “Сильні, бо вільні” продовжує підтримувати населення громади вразливих категорій

Новини
👁 30

Гуманітарний центр Херсонської міської військової адміністрації “Сильні, бо вільні” минулого тижня продовжив підтримувати населення громади вразливих категорій.

Більше пів тисячі людей отримали харчові набори, підгузки та пелюшки для дорослих, ЛЕД-лампи, олію та інше. Допомогу тут надають людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, лежачим та маломобільним, пенсіонерам та іншим жителям громади, які постраждали від російської агресії.

Волонтери доставили додому 40 маломобільним та лежачим людям харчові набори. Людям з інвалідністю надали колісні крісла та ходунки. Сім’ї з дітками отримували дитяче харчування та підгузки. Також у центрі видачі громадяни можуть безплатно набирати питну воду.

Ще один гуманітарний центр Херсонської міської військової адміністрації у Шуменському мікрорайоні надав допомогу більш як 250 сім’ям.

Люди отримали продуктові та гігієнічні набори, ЛЕД-лампи, а також питну воду. У співпраці з БФ “Адра” за тиждень людям безплатно роздали 20 800 буханок хлібу.

Дякуємо постійним партнерам: БФ “Адра”, БФ “Save Ukraine”, БФ Святого Мартина де Поррес, БФ “Коридор ЮА”, БО “DTCare”, БО “Карітас” та іншим за підтримку херсонців.
З питаннями можна звертатись за номером телефона +38 099 291 40 37.

 

Вам також може сподобатися

Оголошення про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць, скверів, парків тощо на території Антонівського старостинського округу
Триває робота з перейменування об’єктів топоніміки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X