Гуманітарні центри ХМВА продовжують надавати допомогу жителям

Новини
👁 160

Гуманітарні центри Херсонської міської військової адміністрації продовжують надавати допомогу жителям громади. Волонтери гуманітарного центру мікрорайону Шуменський “Сильні бо вільні” опікуються інвалідами 1, 2, 3 груп, багатодітними сім’ями, лежачими та маломобільними, пенсіонерами, а також тими, хто постраждав від російської агресії.

Минулого тижня більш як дві сотні місцевих жителів отримали продуктові та гігієнічні набори, борошно, воду тощо. Також людям надавали побутову хімію, підгузки для дорослих, пелюшки та інше.

Маломобільним та лежачим містянам доставляли допомогу за адресами – продукти, ходунки, крісла колісні, милиці тощо. Сім’ї з дітками додатково отримали дитяче харчуваання та підгузки для дітей.

У гуманітарному центрі жителі мікрорайону завжди мають змогу набрати питної води, за тиждень волонтери роздають її більше тонни. За тиждень було виконано доставку майже п’яти сотень горячих обідів.

Дякуємо за співпрацю постійним партнерам – БФ “Save Ukraine”, БФ Святого Мартина де Поррес, БО “Карітас”, БФ “Коридор ЮА”, БО “DTCare”, БФ “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ” та іншим. З питаннями можна звертатись за номером телефона: +38 099 291 40 37.

Вам також може сподобатися

Херсонська МВА дякує активним громадським організаціям за підтримку сімей з дітьми
На маршрутах міста працюють 67 одиниць транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X