“Гуманітарна” комісія розглянула 38 сесійних питань

Депутатська комісіяНовини
👁 212

Сьогодні постійна депутатська комісія з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції, розглядала проєкти рішень, що виносяться на сесію міської ради.

Зокрема, підтримали придбання сценічного майданчика на території МТГ для проведення різноманітних культурно-мистецьких заходів.

Начальник управління культури Світлана Думинська зазначила, що власна сцена дозволить проводити заходи на високому рівні та значно скоротить витрати міста на проведення концертів, фестивалів і конкурсів.

Депутати також підтримали питання комунальної сфери. Серед іншого проєкти рішень: Про внесення змін до Порядку використання бюджетних коштів для участі Херсонської міської ради в організації та співфінансуванні капітального ремонту в багатоквартирних будинках Херсонської міської територіальної громади та Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Херсонської міської територіальної громади «Енергодім» на 2022 – 2023 роки. Останній – продовжує участь ОСББ у Програмі енергомодернізації, яку реалізовує ДУ «Фонд енергоефективності».

Також члени комісії детально розглянули зміни до Програми розвитку дорожнього господарства м. Херсона на 2020 – 2024 роки. За словами начальника управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Марини Віркун, місту для утримання доріг у належному стані необхідна спеціалізована техніка, зокрема, для здійснення ремонтів дорожнього полотна й механічного прибирання вулиць.

Загалом було опрацьовано 38 сесійних питань.

Окрім того, під час засідання було розглянуто звернення громадян щодо адресної грошової допомоги.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбулись громадські обговорення щодо внесення змін до генерального плану міста
Під час демонтажу оглядового колеса технагляд зафіксував зірвані болти кріплення

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X