«Гуманітарна» комісія розглядала сесійні питання та заслухала начальника управління молоді та спорту

Депутатська комісіяНовини
👁 262

Сьогодні, 8 жовтня, депутати, що входять до складу постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції розглянули ряд питань, що виноситимуться на розгляд пленарного засідання чергової сесії міської ради, яка відбудеться 29 жовтня.

Серед іншого, комісія підтримала проєкт рішення про прийняття на баланс до комунальної власності Херсонської МТГ об’єкту “Реконструкція тренувального поля стадіону “Кристал”.

Нагадуємо, що реконструкцію зазначеного стадіону здійснено по програмі Державного фонду регіонального розвитку, на проведення ремонтних робіт витратили 18 млн гривень, з них – 2 млн – кошти міського бюджету.

Начальник управління молоді та спорту Олексій Заболотний також поінформував членів комісії стосовно роботи, яку проводить управління.

Зокрема, в місті працюють над проєктом міської програми реконструкції, відновлення (капітального ремонту) та утримання спортивних споруд.

Олексій Заболотний зазначив, що з метою збереження, приведення до ладу наявних спортивних майданчиків, які знаходяться у дворах херсонських будинків, управління проводить їх інвентаризацію. У Дніпровському та Суворовському районах її уже завершили, наразі робота проводиться у Корабельному районі міста.

«Ми повинні розуміти потребу в спортивних майданчиках. Діти мають бути залучені до спортивних занять – це є нашою першочерговою метою. Міська влада працює над тим, аби створити спортивні простори на кожному херсонському подвір’ї», – додав він.

Крім цього, депутати розглядали заяви від громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

Депутат міської ради Ігор Осауленко зазначив, що останнім часом почастішали випадки звернень від херсонців стосовно надання допомоги на лікування різних видів онкологічних захворювань: «Ми стурбовані даною ситуацією і жодній людині не відмовляємо у виділенні коштів».

Вам також може сподобатися

Виконком Дніпровської райради розглянув 22 проєкти рішень, серед них – готовність об’єктів ЖКГ та соцсфери до опалювального сезону
Трансляція презентації проєктів громадського бюджету

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X