“Гуманітарна” комісія рекомендувала на розгляд сесії міськради 17 питань

Депутатська комісіяНовини
👁 212

Сьогодні, 11 лютого, депутати постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції розглядати проєкти рішень, що планують включити до порядку денного XІV сесії міської ради.

Зокрема, комісія підтримала проєкт рішення щодо реорганізації Херсонського дитячо-юнацького клубу моряків і річковиків з флотилією ХМР та Херсонського центру спортивно-оздоровчої роботи «Юнга» ХМР шляхом приєднання до Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату ХМР.

Начальник управління освіти Наталія Журженко, пояснила, що ця реорганізація об’єднає три заклади та їхні матеріальні бази, що допоможе створити у місті якісний оздоровчий розвивальний центр, який запропонує дітям широкий спектр цікавих занять, пов’язаних з морською та річковою справою.

Під час засідання депутати погодили також проєкт рішення міської ради щодо затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаватимуться через ЦНАП ХМТГ.

Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова зазначила, що він розширює перелік послуг, які можна отримати в ЦНАПі.

Зокрема, додадуться послуги: переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Херсонської області, надання дубліката будівельного паспорта забудови земельної ділянки, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передача в оренду/постійне користування земельної ділянки, затвердження паспорта місць видалення відходів (МВВ), внесення змін до паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності. Загалом близько 50 найменувань.

Також депутати підтримали наступні проєкти рішень:
– Про звіт щодо виконання у 2021 році Міської програми оздоровлення та відпочинку дітей Херсонської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.01.2021 № 53;
– Про затвердження звіту про виконання бюджету Херсонської міської територіальної громади за 2021 рік;
– Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2022 рік;
– Про звіт щодо виконання у 2021 році Програми розвитку туризму в Херсонській міській територіальній громаді на 2020 – 2022 роки, затвердженої рішенням міської ради.

В цілому депутатська комісія рекомендувала на розгляд сесії міськради 17 проєктів рішень.

Вам також може сподобатися

Учетверте за тиждень “Муніципальна варта” зупинила вивантаження сміття на узбережжі Дніпра (відео)
У Херсоні заплановано ряд заходів до Дня Героїв Небесної Сотні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X