«Гуманітарна» комісія підтримала зміни в управлінні комунальним майном

Депутатська комісіяНовини
👁 165

Сьогодні, 27 серпня, депутати, що входять до складу постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції розглядали сесійні питання.

Серед них – питання впорядкування відносин оренди та приватизації об’єктів оренди комунальної власності Херсонської МТГ.

З цього питання депутатам доповів в.о заступника міського голови Сергій Циганок, зазначивши: «Наразі право викупу комунального майна, без участі в аукціоні, належить особам, які  здійснили його поліпшення, але часто таке «поліпшення» існує лише на папері – місто користі не отримує. Тому ми пішли іншим шляхом: для забезпечення прозорості в управлінні комунальним майном та його ефективного використання, пропонуємо надавати право оренди та приватизації об’єктів комунальної власності виключно через участь в аукціонах».

Слід зазначити, що ті особи, які все-таки здійснили поліпшення комунального майна, а переможцями аукціону не стали, матимуть право на матеріальну компенсацію відповідно до проценту поліпшення.

Крім цього, депутат Олексій Петров підняв питання негайного припинення функціонування «наливайок» у Корабельному, адже скоро почнеться навчання у школах і діти муситимуть ходити повз них кожного дня.

Члени комісії прийняли рішення залучити до вирішення цього питання правоохоронні органи, запросивши їх до участі в наступному засіданні комісії.

Також обговорювали питання будівництва спортивних та дитячих майданчиків.

Як зазначив Сергій Циганок, аби підтримати кращі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, такі майданчики планують встановлювати на їх прибудинковій території. Це стимулюватиме інші ОСББ до розвитку.

Ще члени комісії підтримали питання надання премії херсонській плавчині Єлизаветі Мерешко та її тренеру за перемогу в Паралімпійських Іграх у Токіо, а також підтримали пропозицію присвоєння спортсменці звання «Почесний громадянин міста Херсон». Більше про це тут : https://cutt.ly/WWo9KeM

Вам також може сподобатися

Оголошення, що вийшло у газеті «Гривня – СВ» 26.08.2021
На Херсон очікує черговий фестиваль – Prizma-Fest

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X