“Гуманітарна” комісія підтримала розширення переліку адмінпослуг для населення у ЦНАП

Новини
👁 272

19 серпня на засіданні постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції депутати розглядали проєкти рішень, що пропонуються на розгляд чергової сесії міської ради.

Серед них – збільшення переліку адмінпослуг, які будуть надаватись населенню у ЦНАП. Наразі їх налічує 120, пропонують збільшити до 200. Так, наприклад, херсонців зможуть у ЦНАП оформити субсидію чи отримати водійське посвідчення. Це не означає, що служби, які надавали ці послуги до цього, перестануть це робити. Навпаки, у херсонців з’явиться ще один пункт, де можна отримати подібні послуги, без черг і з комфортом.

Члени депутатської комісії таку ідею підтримали.

Також секретар Херсонської міської ради Галина Лугова презентувала проєкт шкільного громадського бюджету. Зa її cлoвaми, нa цeй пpoєкт кoжнiй шкoлi з бюджeту гpoмaди плaнують видiляти 27-30 тиcяч гpивeнь нa piк. Зa цi кoшти шкoляpi змoжуть пpидумaти, нaпиcaти, пpopaxувaти, зaxиcтити тa peaлiзувaти у нaвчaльнoму зaклaдi влacнi пpoєкти. Члeни кoмiciї дaний пpoєкт piшeння пiдтpимaли. І запропонували доповнити його пропозицією: серед усіх реалізованих проєктів обрати трійку кращих і відзначити їх грамотами.

Під час засідання також погодили ряд питань щодо надання адресної матеріальної допомоги херсонцям на лікування.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбувся марафон-естафета з гирьового спорту “Кубок Незалежності”
До відома суб’єктів господарювання у галузі картоплярства та мешканців міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X