“Гуманітарна” комісія підтримала найменування скверу іменем Олени Микитась

Депутатська комісіяНовини
👁 251

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції розглядали проєкти рішень, що виносяться на сесію міської ради.

Зокрема, депутати підтримали найменування скверу іменем Олени Микитась, де громадські діячі планують облаштувати простір, а також прийняття до комунальної власності територіальної громади об’єктів освітлення, що мають ознаки безхазяйних, та велостійок.


Члени комісії погодили рішення щодо внесення до списку податкових агентів двох готелів, які будуть тепер сплачувати туристичний збір, ініціативу депутата В’ячеслава Білковського, щодо створення скверу ім. Джона Говарда та 3 ініціативи депутата Івана Бебка щодо озеленення у місті, будівництва пішохідних доріжок європейського зразка й щодо використання лексики, яка б підкреслювала вплив платників податків на формування міського бюджету.На засіданні також розглянули питання комунальної сфери, доповнення до переліку об’єктів на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт та зміни до бюджету на 2021 рік.

Члени комісії при голосуванні за перелік об’єктів малої приватизації зауважили, що  у деяких з них розташовані організації соціальної сфери, тому кілька приміщень виокремили із списку, а щодо інших – рекомендували у майбутньому здійснювати їх реалізацію лише за наявності альтернативи.

Сьогодні також були обговорені проблеми транспорту та погоджені заходи щодо актуальної рейтингової оцінки інвестиційної привабливості міста.

Окрім того, під час засідання відбувся розгляд листів та звернень щодо надання адресної матеріальної допомоги херсонцям.

Вам також може сподобатися

Сьогодні фахівці КП «Херсонміськсвітло» очищали лінії зовнішнього освітлення від гілок та ремонтували світильники на Комкова
З 30 вересня лікарня ім. Є.Є. Карабелеша розпочала прийом пацієнтів хворих на COVID-19

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X