ГУ “Держпродспоживслужби” відправляє матеріали до прокуратури щодо роботи ТОВ “Подрібнювач”

НовиниСоціальна сфера
👁 505

Не один рік мешканці Корабельного району та “Острова” виборюють собі право на чисте повітря. Про ситуацію із заводом “Мікрон” знають вже й поза межами нашого регіону. І якби він не намагався замаскуватися – наприклад, у ТОВ “Подрібнювач”, чи у ТОВ “ДЗПМ” (дніпровський завод полімерних матеріалів) – наслідки виробництва продукції, які у буквальному сенсі отруюють життя людей та природи, залишаються ті самі – викиди шкідливого пилу.

Спеціалісти ГУ “Держпродспоживслужби” в Херсонській області здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю) стосовно дотримання ТОВ “Подрібнювач” вимог санітарного законодавства. Фахівці встановили порушення роботи підприємства з виробництва сухих будівельних сумішей, на адресу суб’єкта господарювання надали припис про усунення виявлених порушень. Водночас до суду направили позовну заяву про застосування заходів реагування до суб’єкта господарювання: тимчасове зупинення виробництва до усунення порушень. Матеріали направлені до херсонської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Херсонської обласної державної адміністрації та облради.

Це – чергова ланка у ланцюгу заходів, ініційованих міським головою Ігорем Колихаєвим у відповідь на звернення містян з проханням заборонити “Мікрону” працювати. У червні цього року Ігор Колихаєв, якого підтримали депутати міськради, видав розпорядження про засідання комісії з питань техногенної, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – ТЕБ, результатом роботи якої стало розпорядження – провести перевірку всіх будівель і споруд на території цілісного комплексу заводу. Екологи, спеціалісти облуправління Держпродспоживслужби та Держпраці мають обстежити підприємство на предмет законності його функціонування, а херсонська поліція – забезпечує доступ перевіряючих на територію заводу.

Міський голова слідкував за ситуацією й неодноразово зауважував – я реагую так само як і ви, але здолати цю ситуацію маємо законним чином:

Рухаючись у законному полі зроблено все, що тільки можливо: міська комісія звернулася до усіх державних контролюючих органів, адже завод підпорядковується тільки державним органам, з вимогою перевірити роботу заводу та зупинити його діяльність. Державна екологічна інспекція Південного округу подала на завод позов у суд. На черзі кроки Держпродспоживслужби“.

І ось вони зроблені: перевірка, прокуратура, позов до суду. Фінальну чи трикрапку у цій справі поставить вже суддя.

Вам також може сподобатися

Відкрите врядування, енергоефективність та сталий розвиток, – ключові теми третього дня XVІ Українського муніципального форуму
Роботи, які виконало КП “Херсонміськсвітло” сьогодні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X