Громадський простір “МЕРіЯ” зібрав поціновувачів музики

НовиниСоціальна сфера
👁 253

Юні музиканти та вокалісти КЗ «Херсонського фахового коледжу музичного мистецтва» ХОР дали концерт, відзначивши разом з херсонцями, які завітали на захід, Міжнародний день музики. Святкова програма відбулась у гастинному громадському просторі “МЕРіЯ”.

Відкриття громадського простору у внутрішньому дворі Херсонської міської ради приурочили до Дня міста, святково відзначивши 243 річницю заснування Херсона. Міський голова Ігор Колихаєв вважає, що “МЕРіЯ” має гуртувати містян навколо творчості, тож на території громадського простору виставляються експозиції художників, наживо лунає музика, відбуваються різноманітні заходи, в яких беруть участь усі бажаючі.

Цікаво, що День музики співпав з Днем людей похилого віку та Днем ветеранів, які завітали на музично свято і отримали чимале задоволення від дійства. Юні виконавці побажали, щоб цей день став символом єдності та сппадкоємності поколінь

Організатори заходу: управління культури міської ради, викладачі КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» ХОР.

Як це було:

Вам також може сподобатися

У міськраді обговорювали реконструкцію парку ім.Маргелова
Роман Головня зустрівся з представниками громадських організацій

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X