Громадські слухання онлайн: у Херсоні працюють над унікальним проєктом

Новини
👁 437

У Херсоні триває робота над новою редакцією Статуту Херсонської міської територіальної громади.

Одним із запропонованих нововведень є проведення громадських слухань не лише вживу, а й у режимі онлайн.

Задля обговорення та напрацювання дорожньої мапи для втілення ідеї у життя, створена спеціальна робоча група, яку очолила секретар Херсонської міської ради Галина Лугова.

Перше засідання групи відбулось 12 серпня.

– Ми маємо чітко обговорити усі технічні моменти, врахувати усі можливі варіанти, аби цей ресурс працював без збоїв і був зручним у користуванні для жителів громади. Я вірю, що ми станемо першою громадою в Україні, яка запустить подібний формат громадських слухань. – зазначила Галина Лугова.

Виконавча директорка громадської організації «Громадський центр «Нова генерація» Оксана Глєбушкіна презентувала членам робочої групи технічне завдання, яке створювалось спільно з експертом з використання онлайн-інструментів у діяльності організацій Юрієм Антощуком.

– Якщо житель Херсонської громади захоче долучитись онлайн до громадських слухань, він зможе зайти на спеціальну платформу, зареєструватись та підключитись до обговорень. Окрім цього, у кілька кліків людина зможе не лише записатись на виступ, а й надати власну пропозицію, якщо вона хоче, щоб її відобразили у протоколі. – розповіла Оксана Глєбушкіна.

Створенням самої онлайн-платформи займатиметься компанія, яка буде відібрана на конкурсі. І головне: оплачені ці роботи будуть не з бюджету громади, а за грантові кошти.

Чергове засідання робочої групи заплановано на наступний тиждень.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбувся аграрний форум «Зрошення 2021: модернізація та інновація»
Звіт заступника міського голови Володимира Пепеля про виконану роботу за період з 09.08 по 12.08

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X