Громадська організація “Будуємо Україну Разом” продовжує набір

Новини
👁 36

Громадська організація “Будуємо Україну Разом” продовжує набір територіальних громад для втілення локальних волонтерських активностей (БУРчиків). Запрошуємо молодь Херсонської міської територіальної громади долучитися до ініціативи.

БУРчик – це локальна волонтерська акція взаємодопомоги та добросусідства, спрямована надати підтримку родинам у скруті та надихнути жителів громад брати відповідальність та долучатися до позитивних змін. Проєкт може тривати від одного до трьох днів (найчастіше вихідними), однак якщо обсяг робіт є значним, можна запланувати серію БУРчиків.

Кількість залучених волонтерів/ок – 10 на БУРчик. Стати локальними волонтерами має нагоду молодь віком від 14 до 35 років. За підтримки ГО “БУР” громада має можливість самостійно відновити соціально важливу інфраструктуру (школи, будинки ВПО/СЖО, лікарні, дитсадочки тощо).

Унікальна технологія БУР дозволить громадам розвинути почуття відповідальності та лідерства, комплексне розв’язання проблем. Молодь має змогу отримати навички та компетенції у вигляді почуття довіри, відповідальності та ініціативності.

На БУРчиках передбачена культурно-освітня програма, де молодь та жителі громади можуть прийти на тематичні лекції, тренінги, дізнатись щось нове та відпочити. Термін реєстрації 29 травня. Посилання на реєстрацію https://cutt.ly/PetBbfCe

Вам також може сподобатися

Що потрібно знати про жіноче здоров’я
Наприкінці минулого робочого тижня працівники КП “Херсонміськсвітло” виконали низку ремонтних робіт

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X