Громада вже зараз готується до наступного опалювального сезону

Новини
👁 12

Херсонська міська територіальна громада вже зараз готується до наступного опалювального сезону. Згідно з планом проводяться роботи з перевірки котелень та тепломереж.

Провів чергове засідання, на якому пропрацювали варіанти установки модульної котельні на окремі багатоповерхові будинки у Херсоні. Це технічно зменшує витрати теплоносія та робить опалення для мешканців будинку значно дешевшим.

Вже визначено можливості виконання робіт на одному із будинків, який буде пілотним проєктом для міста. Наразі доручено підтвердити наміри проєктним рішенням та кошторисними розрахунками.

Окрім цього, комунальники доповіли про дотримання плану-графіку встановлення на об’єктах теплоенергетики міста когенераційних установок, отриманих на безоплатній основі від міжнародних організацій. Виконання вказаних графіків на контролі до початку опалювального сезону.

Слід зазначити, що вже проведено перше організаційно-установче засідання штабу з підготовки до опалювального сезону 2024/25, на якому надано доручення та встановлені терміни їх виконання, щоб забезпечити безперебійне функціонування опалювальної системи. Працюємо далі!

Вам також може сподобатися

На маршрутах міста працюють 89 одиниць транспорту
Відбулася нарада з головами ОСББ мікрорайону Корабел Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X