Громада Антонівки разом відзначила новорічні свята

Новини
👁 107

Антонівська громада – велика і дружня родина, саме тому й свята традиційно проходять по-сімейному тепло і весело. Це вкотре засвідчив різдвяно-новорічний тиждень, протягом якого до офісу Антонівського старостинського округу приходили колядувати, щедрувати та посівати не лише окремі мешканці, а й цілі родини та колективи! Колядки-щедрівки-пісні гості ретельно готували, і навіть презентували вистави.

Окрема подяка учням школи 18, які вивчають й популяризують культуру українських обрядів не тільки в нашому селищі, а ще й ходять у гості з колядками-щедрівками на підприємства та у державні установи. Дуже символічно, що підсумував наше святкування настоятель Храма Петра і Павла селища Антонівка Отець Віктор – він освятив будівлю офісу, побажав добрих справ і успіхів працівникам старостату, а всім антонівцям благополуччя та миру в душі і оселі!“, – зазначив староста Антонівки Сергій Іващенко.

В Антонівському старостаті дякують кожному, хто завітав з привітаннями, й сподіваються, що нові традиції спільних заходів, активного відпочинку та збереження культурної спадщини будуть з’являтися й жити в окрузі, бо тут мешкають талановиті та активні люди!

 

 

Вам також може сподобатися

18 січня відбудеться засідання виконкому міськради
Конкурс “Херсон новорічний” на найкраще святкове оформлення об’єкта закінчився

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X