Гончарівка долучається до марафону з наповнення українськомовного розділу Вікіпедії

Новини
👁 124

30 січня українській Вікіпедії виповнилося 18 років. Аби привітати її з днем народження, ГО «Вікімедіа Україна» традиційно закликає усіх охочих взяти участь у марафоні та подарувати Вікіпедії хоча б одну статтю. Вікімарафон 2022 триває з 27 по 31 січня 2022 року. Долучитися дуже просто – для цього потрібно зареєструватися у Вікіпедії та написати нову статтю українською мовою, яка має відповідати певним правилам: посилатися на надійні (авторитетні) джерела інформації, і не містити плагіату. Також слід дотримуватися нейтральної точки зору та обирати теми, що відповідають критеріям значущості. Можна вибрати із запропонованих тем або самостійно знайти тему, якої ще бракує у Вікіпедії.

Українськомовний розділ Вікіпедії сьогодні є найбільшою українською онлайн-енциклопедією. Вже 18 років Вікіпедія робить більш доступними знання людства, надаючи потрібну інформацію швидко та без реклами. Вікімарафон – це нагода подякувати Вікіпедії за ті моменти, коли вона вам прислужилася, і підтримати її розвиток новими цікавими статтями.

Щоб допомогти зі створенням статей і відповісти на запитання, організаційна команда Вікімарафону проводить вебінари і онлайн-консультації за участю досвідчених вікіпедистів. До одного з таких вебінарів під керівництвом координатора програм ГО «Вікімедіа Україна» Антона Процюка долучилися фахівці бібліотеки, аби актуалізувати свої знання та навички написання енциклопедичних статей, пригадати особливості вікірозмітки, вимоги до завантаження зображень тощо.

Долучайтеся до Вікімарафону 2022 та запрошуйте друзів. Розкажіть про вашу участь у соцмережах, використовуючи гештеґи #Вікімарафон, #ЯпишуВікіпедію.

Для усіх учасників, котрі створять принаймні одну статтю під час Вікімарафону, передбачені сувеніри з логотипом Вікіпедії.

Вам також може сподобатися

Третього лютого – останній день передачі показників лічильників води за січень 2022, – інформує “ХерсонВодоканал”
Другий пішов! (ВІДЕО)

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X