Голови ОСББ Суворовського району дізнавалися про абонплату у представників ТЕЦ

Новини
👁 138

Представники Херсонської ТЕЦ зустрічались з головами ОСББ Суворовського району. Розмовляли про наболіле: нарахування абонплати та плати за теплову енергію на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення, транзитні тепломережі, заборгованість населення.

Заступниця голови правління із збуту теплової енергії Олена Кузьміна вкотре наголосила, що абонплата винесена із тарифу на постачання теплової енергії, а обсяг ТЕ на функціонування ВБС розраховується, виходячи з показників вузла комерційного обліку теплової енергії, та не є додатковим нарахуванням до плати за опалення.

Окремо розглядалось питання інвентаризації опалювальних приладів у житлових приміщеннях споживачів. Багато недобросовісних мешканців провели реконструкції системи опалення у своїх помешканнях (батареї на балконі, тепла підлога), що призводить до погіршення теплопостачання у будинку і, по своїй суті, є крадіжкою перед товариством. Голови ОСББ пообіцяли надати сприяння у вирішенні цього питання та разом з фахівцями ТЕЦ провести роботу по приведенню внутрішньобудинкової системи опалення до проєктних вимог.

Серйозне занепокоєння голів ОСББ викликає стан магістральних трубопроводів, що проходять через підвали житлових будинків. Начальник Теплових мереж Валерій Довганіч пояснив, що ці трубопроводи знаходяться в управлінні підприємства, а не у власності. Відповідно, аварійні ділянки згідно із зверненнями голів ОСББ буде внесено до ремонтних планів на наступний рік та подано до Херсонської міської ради для отримання відповідного фінансування.

Вам також може сподобатися

У Херсоні проведе прийом директор Інституту серця МОЗ
Херсонців запрошують створити традиційний Ланцюг єдності

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X