Головне управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі інформує

Новини
👁 824

Поновлено норми законодавства щодо застосування до суб’єктів господарювання штрафних (фінансових) санкцій за порушення порядку проведення розрахункових операцій.

Так, Законом України від 30 червня 2023 року № 3219—IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (почав діяти 1 серпня цього року), окрім змін до Податкового кодексу України, було внесено зміни до Закону України 06 липня 1995 року № 265/95-BP «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі — Закон №265).

Зокрема, звільнено від відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону № 265, які вчинені ними у період з 1 січня 2022 року до 1 жовтня 2023 року, крім відповідальності за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів, здійснення діяльності з купівлі/продажу іноземної валюти, діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор, яка застосовується вже з 1 серпня 2023 року. 3 1 жовтня поточного року відповідальність буде застосовуватись до всіх категорій платників податків, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Інформуємо населення та суб’єкти господарювання щодо необхідності реєстрації та використання під час проведення розрахунків PPO/ПРРО, застосування санкцій, отримання розрахункових документів тощо.

Вам також може сподобатися

GEM підтримує громаду
Які роботи виконувало КП «Херсонміськсвітло» наприкінці минулого тижня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X