Галина Лугова запропонувала приділити увагу проблемі освітлення у старостинських округах

Новини
👁 166

Сьогодні відбулася нарада секретаря міської ради Галини Лугової зі старостами за участю директора департаменту бюджету і фінансів Романа Підперигори.

Під час розмови торкнулися питань благоустрою, водопостачання, початку опалювального сезону, тарифів на комунальні послуги, а також обговорили бюджетні потреби старостинських округів.

Галина Лугова звернула увагу присутніх на те, що у рамках підготовки до нового опалювального сезону старости повинні тісно співпрацювати із комунальними підприємствами.

“Міський голова Ігор Колихаєв розраховує на ефективну взаємодію старост та керівників комунальних підприємств у цей час,” – зазначила вона.

На зустрічі значна увага була приділена обговоренню проблем освітленням у старостинських округах. Галина Лугова ініціювала розробку технічної документації на освітлення у кількох населених пунктах, що були приєднані.


“Необхідно подумати про подальший розвиток територій, зокрема виділити кошти на розробку проєктів на освітлення”, – наголосила секретар міської ради.

Напрацьовані сьогодні пропозиції будуть внесені до змін у міський бюджет.

Вам також може сподобатися

(СКАСОВАНО) У Херсоні відбудеться фестиваль “Екофест Kherson Zero Waste”
Сьогодні здійснено комісійне обстеження якості ремонту доріг у Херсоні на двох об’єктах

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X