Галина Лугова відвідала Степанівський округ

Новини
👁 854

Сьогодні, 9 липня, секретар міської ради Галина Лугова разом з депутатом міської ради В’ячеславом Білковським відвідали с. Степанівка, яке входить до складу Херсонської об’єднаної територіальної громади.

Староста Степанівського округу Олександр Ярковий провів екскурсію проблемними вулицями села.

Як повідомив староста, найпроблемнішими ділянками є міст через річку Вірьовчина, наразі він знаходиться в аварійному стані, проїзд великогабаритного транспорту по ньому заборонений, але деякі водії нехтують встановленими знаками.

Також вулиці Горіхова та Кам’яна знаходяться у непроїзному стані.

Ремонт зазначених  вулиць є необхідним, так як через вул. Кам’яну ходять маршрутні таксі на село Чорнобаївка, а жителі вул. Горіхової постійно страждають від затоплення, навіть через невеликі опади.  

Крім того, Галина Лугова зустрілася з директором Степанівської ЗОШ № 17 Херсонської міської ради Михайлом Тютюном та завідувачем Степанівський ясла-садок №16 Херсонської міської ради Валентиною Мальцевою.

Для забезпечення функціонування харчоблоку Степанівської школи – треба обладнати його витяжкою. Михайло Тютюн теж зазначив про необхідність ремонту доріг на під’їзді у село, адже педагогічні працівники закладу відмовляються приїздити до села. Проблемі існують і з пожежною сигналізацією.

Галина Лугова повідомила, що наразі на обладнання протипожежних сигналізацій в усіх закладах освіти потрібно 44 млн. грн. Відразу усіх встановити не вийде, але сформовано список закладів освіти, у яких першочергово профінансують ці заходи.

У дитячому садочку існує потреба у відновленні системи опалення. Як зазначив В’ячеслав Білковський, 100 тис. грн. уже виділені з міського бюджету, на наступному пленарному засіданні сесії міської ради планують розглянути проєкт рішення щодо виділення ще 150 тис. грн.

Щодо ремонту асфальтного покриття на території Степанівського ясла-садка №16, Галина Лугова зазначила, що міський голова Ігор Колихаєв вбачає вирішення цього питання через укладання тротуарної плитки, адже такий захід коштуватиме міському бюджету значно дешевше.

Також до зустрічі приєдналася голова одного з багатоквартирних будинків ОСББ Олена Старніченко. Вона звернулася від імені мешканців будинку по вулиці Шкільна,75, які перебувають у тарифних заручниках у Херсонської обласної психіатричної лікарні, так як змушені оплачувати комунальні платежі за тарифами для юридичних осіб.

За рекомендаціями секретаря міської ради по усім проблемним питанням буде підготовлено ряд звернень, які обов’язково розглянуть найближчим часом.

Вам також може сподобатися

На вулицях Херсонської громади стане світліше
“Дороги в Херсоні – питання №1”, – зазначив на нараді Ігор Колихаєв

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X