Галина Лугова відвідала пологодопоміжний заклад у місті

Новини
👁 117

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова відвідала пологодопоміжний заклад у місті та особисто поспілкуватися з колективом медичного закладу і породіллями.

Зокрема вона оглянула сучасну операційну, післяпологові палати, а також – зруйновані ворогом поверхи закладу. Слід відзначити, що у медичному закладі, не дивлячись на постійні обстріли у місті, створені безпечні умови для роботи співробітників та комфортні умови для перебування пацієнтів. Крім того, у закладі обладнали підвальне приміщення під бомбосховище, а також місце для прийняття пологів.

Галина Лугова поспілкувалася з головним лікарем, а також з співробітниками медичного закладу – обговорили проблеми, які виникають і яка допомога потрібна.

Т.в.о головного лікаря Оксана Томченко розповіла, що заклад готовий надавати цілодобово допомогу при пологах, також при патології вагітності, гінекологічну допомогу хворим та жінкам з гострими запальними захворюваннями.

«Працює жіноча консультація, де надається амбулаторно-акушерська гінекологічна допомога всім жінкам. Ми завжди відкритті для надання допомоги. Якщо є питання, то ми готові відповісти за телефоном 0663020468», – підкреслила пані Оксана.

Також Галина Лугова відвідала породіллю, яка сьогодні вночі народила немовля. Мати і дитина почуваються добре.

Вам також може сподобатися

Перший крок для солідарного партнерства зроблено –  місто-побратим Бонн розпочало перемовини з Херсоном
Термін розсилки електронних сертифікатів від ВПП ООН продовжується

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X