Галина Лугова шукала шляхи вирішення проблем села Молодіжне

Новини
👁 468

Секретар міської ради Галина Лугова разом зі старостою Наддніпрянського округу Олегом Кіцуном відвідали село Молодіжне, яке входить до складу Наддніпрянського округу Дніпровського району міста Херсон і належить до нещодавно приєднаних до міста територій.

У ході робочої поїздки Галина Лугова зустрілася з медичною сестрою амбулаторії сімейної медицини Оксаною Величко, директором місцевої школи Тетяною Васюніною та директорами комунальних підприємств «Наддніпрянка» Оленою Пересунько та «Світоч» Оксаною Пєтуховою.

Оксана Величко розповіла про проблеми із відведенням каналізаційних стічних вод у приміщенні, де розміщується амбулаторія.

Вона зауважила, що своїми силами для потреб місцевої амбулаторії побудовано санвузол та забезпечено відведення стічних вод, але в цій будівлі орендує приміщення Укрпошта і їхні стічні води через проблеми зі старою каналізацією потрапляють прямо під приміщення котельні, яка, до речі, обслуговує і школу, що знаходиться поряд.

Як зазначила директор школи Тетяна Васюніна, через гази, які збираються у приміщенні котельні, спрацьовує пожежна сигналізація. Це несе загрозу закриттю школи, а без неї село припинить своє існування.

Також багатоповерхівки, що знаходяться поряд зі школою не мають каналізації. Стара зруйнована – стічні води не доходять до очисної споруди, яку теж ніхто не обслуговує і вона перебуває в занедбаному стані.

Забруднені води дошкуляють розташованим поряд школі та амбулаторії сімейної медицини, особливо узимку – коли стічні води через промерзання ґрунту стоять на поверхні.

Також на території села знаходиться будівлі напівзруйнованого дитячого садочка та колишньої котельні. Питання щодо них потребує термінового вирішення.

Галина Лугова запропонувала терміново підготувати звернення до міського голови Ігоря Колихаєва та голови постійної депутатської комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку Андрія Дмитрієва щодо виділення коштів на усунення існуючих проблем.

Вона зауважила, що наразі старостинські округи входять до Херсонської міської територіальної громади і проблеми села Молодіжне не можуть залишитися поза увагою міської ради.

Вам також може сподобатися

Департамент міського господарства звітує щодо покосів
На 22 липня COVID-19 підтвердили ще у 19 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X