Галина Лугова провела нараду щодо відновлення зовнішнього освітлення в старостинських округах Херсонської МТГ

Новини
👁 233

Сьогодні секретар міської ради Галина Лугова разом із депутатом міської ради Юрієм Рожковим провели нараду зі старостами округів, аби обговорити питання відновлення зовнішнього освітлення у населених пунктах Херсонської МТГ.

До участі у нараді запросили керівника міського комунального підприємства «Херсонміськсвітло» Олександра Ткача, який зазначив, що окрім відновлення самих ліній зовнішнього освітлення, модернізації потребують і розподільчі пункти. Адже вони застарілі і не витримають збільшення напруги.

Тож, протягом цього тижня керівник міського комунального підприємства «Херсонміськсвітло» особисто здійснить огляд стану об’єктів зовнішнього освітлення у старостатах та визначить обсяги робіт.

Також, на прохання Галини Лугової, до кінця тижня підприємство надасть старостам графік, за яким працюватимуть фахівці в округах.

Нагадуємо, що наразі в міській раді працюють над формуванням бюджету громади на 2022 рік. Території старостатів потребують підтримки в різних напрямках, зокрема й у відновлені зовнішнього освітлення.

Перед міською радою стоїть завдання прийняти збалансований бюджет, який забезпечить потреби усієї території Херсонської МТГ.

Вам також може сподобатися

Де працювали фахівці КП «Херсонміськсвітло» 22 листопада
Інформація про участь у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів),розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів,для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X