Галина Лугова прочитала лекцію студентам-управлінцям ХНТУ про роботу органів місцевого самоврядування

Новини
👁 189

Галина Лугова прочитала лекцію студентам-управлінцям ХНТУ про роботу органів місцевого самоврядування Сьогодні відбулась зустріч секретаря міської ради Галини Лугової зі студентами заочної форми навчання та студентами стаціонару ХНТУ Кафедри державного управління і місцевого самоврядування.


Галина Лугова розповіла про особливості роботи міського голови Ігоря Колихаєва, депутатського корпусу, виконавчих органів влади.
Вона також проаналізувала низку програм соціального захисту, що діють у місті, та розвіяла міфи щодо проведення освітньої реформи у Херсоні.
«Завдання цієї реформи – підвищити якість освіти та дати можливість випускникам підготуватися до поступання у вищі навчальні заклади, навчаючись лише в школі, без залучення репетиторів та відвідування додаткових курсів», – наголосила вона.


А також секретар міської ради відповіла на запитання студентів про наступні кроки міської влади щодо покращення ситуації в місті з ремонтом доріг, функціонуванням громадського транспорту, розвитком інфраструктури та туристичної галузі.
«Зараз міський голова Ігор Колихаєв намагається організувати роботу максимально ефективно і прозоро, але він зустрічається із чималим опором тих, хто звик працювати по-старому, тому ми бачимо стільки негативу на його дії. Проте всі необхідні реформи у Херсоні відбудуться і місто стане комфортнішим, але для того треба час і підтримка громадян», – підкреслила вона.


Наостанок вона запросила студентів взяти участь у конкурсах, які зараз оголошені, на різні посади до виконавчих органів міської ради.

Вам також може сподобатися

Команди шкіл №26, 30, 38, 51 стали найкращими знавцями міста Херсона
Виконавчий комітет затвердив графік поливу зелених насаджень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X