Галина Лугова оздоблює стіни приміщення міськради історичними барельєфами

Новини
👁 311

Відома журналістка Укрінформу Ірина Староселець на своїй сторінці у фейсбуку звернула увагу громадськості на історичні барельєфи, що з’являються на стінах приміщення міської ради та які власноруч створює секретар міської ради Галина Лугова.

Висота одного з барельєфів 2,60 м – 2,70 м, довжина – понад 6 м. На ньому, наче на розкинутому пергаменті, історія міста: колишній Адміралтейський арсенал, вулиця Потьомкінська.
Галина Лугова працює над об’ємною фрескою на вихідних та після чи до роботи. Використовує звичайну стартову шпаклівку, яка змішується з піском та водою до стану «густої сметани». Після висихання все зачищається наждачним папером, покривається глибокопроникною ґрунтівкою та лаком на водній основі (якщо залишити в кольорі слонової кістки).


Журналістка зауважує, Галина Лугова за освітою вчитель англійської та німецької мов, малюванню не навчалася. Ідея робити 3D фрески з’явилася у свій час, коли вдома самостійно робила ремонт, і хотілося об’ємності на стінах.
Окрім того, подібну красу майстриня разом з батьками, вчителями та дітьми створювала в Антонівській школі №21 (Зеленій школі), коли працювала директором. Там у кожному класі тепер тематичні барельєфи – відповідно до спеціалізації кабінету.
Саме у школі її роботи побачив і міський голова Херсона Ігор Колихаєв та схвалив такий проєкт у стінах міської ради.
Ще один барельєф вже прикрашає приймальню міського голови – на ньому зображено пергамент з Очаківськими воротами, а ще інший заплановано – у депутатській кімнаті.
Журналістка зауважує у своєму повідомленні: “Ну, звісно, треба критикувати владу (я собі в цьому не відмовляю), але й сказати гарні слова можна.”
А також зазначає, що ці роботи справді чудові, вони справлять гарне враження на гостей міста та інвесторів, а на створенні барельєфів громада міста зекономила. Весь текст можна прочитати за посиланням http://surl.li/zhns.Вам також може сподобатися

У Херсоні прогнозують грозу
Ігор Колихаєв про аварію на колекторі: «Місто тримає ситуацію на контролі»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X