Галина Лугова нагородила фіналістів ХV Відкритого Міського християнського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва»

Новини
👁 153

Секретар міської ради Галина Лугова привітала фіналістів ХV Відкритого Міського християнського фестивалю дитячої творчості «Острів Різдва».

15 років поспіль фестиваль збирає юних талантів міста – тільки у 2021 році у відбіркових турах взяли участь 185 учасників у різних номінацій (вокал, хореографія, театр, художнє читання, інструментальна музика).

Тож сьогодні митрополит Херсонський і Таврійський Іоан та секретар міської ради Галина Лугова нагородили переможців.

“Від імені міського голови вітаю переможців та бажаю вам розквіту, творчості та потенціалу. Наше завдання – і влади, і церкви – робити все можливе, щоб дитячі таланти лунали скрізь і були підтримані та почуті. Фестиваль “Острів Різдва” – чудовий приклад цього”, – відзначила Галина Лугова.

За її словами, була проведена колосальна робота з підготовки та проведення цього фестивалю – заявки подали понад 2 тисячі дітей.

“Шановні батьки, прийміть слова вдячності від міського голови, тому що ви – основна сила, яка вкладає серце і душу в наших дітей і робить все можливе, щоб діти залишалися тут. Саме ви творите майбутнє України”, – зазначила Галина Лугова.

Міський відкритий фестиваль дитячої творчості «Острів Різдва» – просвітницько-виховний творчий проєкт, що проводиться з метою збереження духовності, відродження національних, в першу чергу, регіональних фольклорних традицій, популяризації херсонських народних звичаїв та обрядів, розвитку дитячого театрального, хореографічного, вокального та образотворчого напрямків мистецтва.

Організатори фестивалю: управління культури та управління освіти Херсонської міської ради, Херсонська єпархія Української Православної Церкви.

Фестиваль проходить за підтримки Херсонського міського голови.

Вам також може сподобатися

Конкурс “Херсон новорічний” на найкраще святкове оформлення об’єкта закінчився
Причальні споруди дачних кооперативів мають бути у належному стані: В’ячеслав Білковський про нові вимоги законодавства

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X