Галина Лугова: Міський голова, його заступник, депутатський корпус – усі працюють

Новини
👁 1K

Міський голова, його заступник, депутатський корпус – усі працюють у штатному режимі та намагаються організовано надавати допомогу, особливо у ті райони громади, які найбільше постраждали від обстрілів. Про це повідомила секретар міської ради Галина Лугова під час сьогоднішнього ефіру.

«На жаль, є райони, де досі відсутні електро- та газопостачання – Кіндійка, Антонівка. Водопостачання там забезпечується шляхом підвезення. Але, не дивлячись на складнощі, люди самоорганізуються – так, у Молодіжному та Степанівці люди самі відновили електропостачання», – відзначила секретар міської ради.

Нагадуємо, сьогодні почав роботу 1-й тролейбусний маршрут. На лінії 4 машини, які рухаються з інтервалом 25-20 хв. Всього на маршрутах міста курсує 8 тролейбусів, з них на 1-му маршруті – 4 машини, на 12-му – 2 машини, на 13-му – 2 машини. 13-й маршрут – новий. Його організували з урахуванням відновленої контактної мережі «Залізничний вокзал – Гідропарк». Курсуватимуть машини до 16:30. Галина Лугова додала також, що від завтра планують розпочати роботу з відновлення мережі на Нафтовиків – для того, щоб у понеділок запрацював 9-й маршрут.

Вам також може сподобатися

Херсонці вважають, що патріотизм починається з малого
Херсонміськсвітло відновлює освітлення вулиць

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X