Флешмоб «Наші люди – наша мудрість» починається з херсонця

Новини
👁 407

18 червня – офіційний день заснування нашого міста. Багато зробили для його розбудови державні, військові, громадсько-політичні діячі, науковці, лікарі. Херсон подарував Україні та світу багато талантів – письменників, художників, митців театру та кіно.  

Тому цього дня управління культури розпочинає флешмоб «Наші люди – наша мудрість» саме з херсонця, нашого сучасника, який вже досягнув неабияких літературних успіхів. Кого саме? Дізнаєтесь подивившись відео.

Флешмоб триватиме з 18 до 28 червня. Його суть полягає в тому, щоби згадати видатних українців, в тому числі херсонців, які зробили великий внесок в державотворенні країни й передали свою мудрість майбутнім поколінням.

Для участі у флешмобі потрібно:

  • знайти у відкритих джерелах крилаті вислови, цікаві судження (думки) видатних українських та херсонських видатних осіб про українців та державу Україну (у т.ч. українську ментальність, особливості характеру, історичні досягнення тощо);
  • записати короткі відео (до 2 хвилин), в яких ви цитуєте обраних авторів та презентуєте їхні твори (книги, статті, праці);
  • з 18.06 до 28.06.2021 розмістити відео під хештегом #наші_люди_наша_мудрість у соцмережах.

Найкращі відео будуть поширені на сторінці «Культура Херсона».

Вам також може сподобатися

Лікарня ім. Лучанського отримає нове обладнання
Депутати міської ради проголосували за встановлення орендної плати, яка діятиме на території всієї громади

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X