Фінансова комісія відпрацювала питання бюджету

Новини
👁 209

Під час засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвиткукомісії депутати завершили розгляд питань у рамках перевиконання бюджету за 9 місяців 2021 року.

У пріорітеті – фінансування видатків, які стосуються підготовки та запуску опалювального сезону у закладах соціальної сфери.

Також додатково були проголосовані питання щодо фінансування до кінця року МКП «Херсонелектротранс», для того, аби тролейбуси могли й надалі перевозити пасажирів.

Особливу увагу депутати приділили галузі охорони здоров’я.

– Стосовно ситуації з коронавірусом доповідав профільний заступник мміського голови Роман Головня. Цифри доволі жахливі. Заповненість наших лікарень 90%, тому ми маємо резервувати кошти для того, щоб забезпечити наші лікарні додатковими апаратами ШВЛ, додатковим киснем, будувати кисневі станції тощо. На наступному засіданні комісії Роман Головня спільно з міським управлінням охорони здоров’я мають озвучити депутатам усі потреби для галузі та які для цього необхідні кошти. – зазначив голова комісії Андрій Дмитрієв.

Також члени комісії остаточно розглянули всі питання порядку денного сесії міської ради, яка запланована на 29 жовтня.

Вам також може сподобатися

У Херсоні урочисто освятили новозбудований храм на честь Святителя Миколая
Професії, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим, затвердили у МОЗ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X