Фінансова комісія розглянула пропозиції щодо видатків бюджету на 2022 рік

Депутатська комісіяНовини
👁 303

Відбулось засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

Депутати заслухали інформацію щодо ситуації з організацією паркування на території міста. На думку членів комісії, саме паркувальний збір може бути одним із джерел наповнення бюджету. Проте наразі місто щороку недоотримує сотні тисяч гривень.

Також члени комісії продовжили розгляд проєкту бюджету на 2022 рік.

Під час минулого засідання дохідна частина була скорегована на 10 мільйонів у бік збільшення. Цього разу більш детально депутати розглянули та обговорили саме видаткову частину головного фінансового документу громади.

Наприклад, наразі управління капітального будівництва визначається з пріоритетними об’єктами, які будуватимуться або будуть реконструювати наступного року. Після того, як перелік буде остаточно сформований, члени комісії будуть визначатись із обсягами фінансування по кожному пункту.

– Практично всю комісію ми розглядали питання напрямку житлово-комунального господарства. Є багато питань. Відсутньо багато бюджетних запитів. Тому ми вимушені орієнтуватись на показники минулого року. І будемо чекати від розпорядників бюджетних запитів кошторисів, аби ми змогли закласти необхідні кошти у бюджет 2022 року. Не буде розрахунків – не буде призначень. – зазначив голова комісії Андрій Дмитрієв.

Вам також може сподобатися

У Херсоні створять маніфест проти домашнього насильства
Херсон переходить на сучасні види рекламних конструкцій

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X