Фахівці Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучились до семінару з гендерної рівності

Новини
👁 272

8 жовтня 2021, фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у семінарі для консультативно-дорадчого органу з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Херсонській обласній державній адміністрації.

Мета семінару – активізація діяльності консультативно-дорадчого органу, створеного при Херсонській обласній державній адміністрації, та посилення спроможності його членів у Херсонській області.

Серед спікерів семінару були: Національна консультантка з питань реалізації національної гендерної політики на регіональному та місцевому рівнях проєкту ООН Жінки – Марина Сопілка, старший референт Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, Секретаріату Кабінету міністрів України – Анатолій Досич, аналіткиня проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» – Наталя Мішина.

Також, у семінарі взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, державних установ, служб, представники громадських організацій, які займаються питаннями сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Учасники заходу обговорили механізми забезпечення гендерної рівності, сучасний стан діяльності консультативно-дорадчого органу в Україні (з акцентом на діяльність КДО у Херсонській області) та інституційний механізм забезпечення гендерної рівності в Україні, ситуацію із забезпеченням гендерної рівності в області за результатами звітів облдержадміністрації.

Херсонщина – одна з чотирьох областей України, де впроваджується проєкт «Просування ґендерної рівності в рамках реформи децентралізації в Україні». Він реалізується за підтримки Уряду Канади та на замовлення Міністерства розвитку громад та територій України. Його метою є досягнення результатів у сфері забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок шляхом інтегрування принципу гендерної рівності та зобов’язань щодо прав жінок у реформу децентралізації в Україні.

Підбиваючи підсумки семінару, учасники заходу наголосили на необхідності чіткого дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2007 р. № 1087 «Про консультативно-дорадчий орган з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми».

Вам також може сподобатися

Щотижневі рейди – ефективна форма захисту прав працівників
Сьогодні по місту курсують 18 автобусів АТАМАН

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X