Фахівці із соціальної роботи та соцпрацівники пройшли навчання з мінної безпеки

Новини
👁 34

Фахівці із соціальної роботи та соцпрацівники пройшли навчання з мінної безпеки.

Сьогодні, 13 березня, у приміщенні Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося навчання в рамках інформаційної кампанії “Мінна безпека. Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів”. 

У навчанні з мінної безпеки взяли участь співробітники Центру, а також залучені соціальні працівники, які надають соціальні послуги маломобільним верствам населення, а також фахівці мобільної бригади соціально-психологічної допомоги для постраждалих від домашнього насильства.

Заняття проведено досвідченим спеціалістом навчально-методичних курсів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області, який розповів про типи вибухонебезпечних предметів та правила поводження з ними, а також основи домедичної допомоги.

Основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами, які необхідно пам’ятати всім: не чіпати, не підходити, повідомити про знахідку ДНСН чи Національну поліцію за номером 102.

Безпекова ситуація у Херсоні залишається вкрай складною і дуже важливо, щоб кожен спеціаліст соціальної сфери, який виконує свої професійні обов’язки у прифронтовому місті, був поінформований про основні правила безпеки при  поводженні з вибухонебезпечними предметами. 

У подальшому планується охопити таким навчанням усіх залучених соціальних працівників Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які надають соціальні та гуманітарні послуги населенню Херсонської міської громади.

Інформаційна кампанія з мінної безпеки проводиться в рамках проєкту “Покращення доступу до послуг із захисту та психосоціальної підтримки дітей у Херсонській, Дніпропетровській та Харківській областях”, що реалізується громадською організацією “Ліга соціально-відповідальних жінок” за підтримки Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Вам також може сподобатися

У найближчу годину в Херсоні та області очікується туман
Понад 1 500 родин Комишанського старостату отримали гігієнічні набори від UNICEF

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X