“Енергодім”: у програму підтримки ОСББ внесли технічні правки

Новини
👁 202

На розгляд сесії міськради у п’ятницю, 5 листопада, винесли проєкт рішення Херсонської міської ради «Про внесення змін до рішення міськради від 23.07.2021р. «Про затвердження Програми підтримки ОСББ ХМТГ «Енергодім» на 2021 рік».

Ці зміни обумовлені необхідністю встановлення основних умов, порядку та принципів співпраці сторін у процесі відшкодування частини кредитних коштів та відсоткової ставки учасникам міської Програми підтримки ОСББ на цілі з впровадження заходів з енергоефективної модернізації житлових будинків. Зміни містять технічні правки та уточнення і узгоджені з департаментом міського господарства та кредитно-фінансовими установами, що надають кредити ОСББ для заходів з енергоефективності.

Зокрема, зміни стосуються розділу «Порядок відшкодування частини суми кредиту». Відтепер у ньому значитиметься: «Відшкодування частини суми кредиту здійснюється на підставі Генерального договору про співпрацю, укладеного між департаментом міського господарства Херсонської міської ради та кредитними установами».

Також передбачаються зміни у Генеральному договорі: він укладатиметься між департаментом міського господарства Херсонської міської ради та кредитно-фінансовою установою.

Депутати підтримали питання 45 голосами.

Вам також може сподобатися

Депутати міськради проголосували за надання зоні зелених насаджень статусу скверу
Внесено зміни до бюджету Херсонської МТГ на 2021 рік

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X