Експерти та експертки незалежної оціночної місії Уряду Данії та команди Міжнародної організації праці відвідали Херсон

Новини
👁 269

Експерти та експертки незалежної оціночної місії Уряду Данії та команди Міжнародної організації праці відвідали Херсон.

Так, у міськраді з ними зустрілися в.о.заступник міського голови Роман Головня та директорка департаменту економіки та інвестицій міськради Ірина Ніколаєва.

До участі у зустрічі також була запрошена виконавча директорка ГО “Громадський центр “Нова генерація” Оксана Глєбушкіна.

Місію Уряду Данії та команду Міжнародної організації праці (МОП) , зі свого боку, представляли:

  • Франк Брондаль Рункель, незалежний консультант Nordic Consulting Company (Данія);
  • Ольга Красовська, незалежна експертка Української Асоціації Оцінювачів;
  • Тетяна Міненко, національний керівник проєкту МОП;
  • Лотте Міндедаль, старший офіцер з обміну досвіду та партнерства МОП.

Експерти та експертки зустрілися з учасниками проєкту “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні” та членами Місцевого партнерства зайнятості у Херсоні для того, аби здійснити оцінку діяльності проєкту у період 2018-2021 років.

За словами виконавчої директорки ГО “Громадський центр “Нова генерація” Оксани Глєбушкіної, завдяки реалізації цього проєкту у Херсоні стало можливим пілотування Місцевого партнерства зайнятості як моделі, що дозволяє на локальному рівні вирішувати конкретні проблеми ринку праці.

До Місцевого партнерства входить близько 18 стейкхолдерів – представників різних сфер – громадські організації, органи влади тощо – тобто, ті, хто регулюють ринок праці.

“Ми працювали над тим, щоб з одного боку знизити розрив між тим яких працівників очікують роботодавці і яких випускають навчальні заклади. Також у рамках проєкту ми підтримували самозайнятість і підприємництво – так, було створено 18 стартапів для зацікавлених. Для цих стартапів закуплено обладнання та організовано навчання”, – підкреслила виконавча директорка ГО “Громадський центр “Нова генерація”.

Своєю чергою, в.о. заступника міського голови Роман Головня висловив подяку за підтримку, надану Херсону.

“Питання працевлаштування і розвитку підприємництва дуже важливе для нас. Дякуємо, що ви допомагаєте нам працевлаштовувати наших громадян. Сподіваємося на плідну співпрацю у майбутньому”, – зазначив він.

А директорка департаменту економіки та інвестицій міськради Ірина Ніколаєва переконана – завдяки впровадженню проєкту молодь побачила креативні можливості, навчилась створювати нові продукти, а досвідчені спеціалісти змогли перекваліфікуватись.

“Загалом же збільшення кількості робочих місць, зайнятості та доходів, а також підвищення продуктивності праці створюють передумови для економічного зростання Херсонської громади”, – резюмувала Ірина Ніколаєва.

Вам також може сподобатися

На розгляд «архітектурної» комісії почали надходити заяви на оновлення та осучаснення рекламних конструкцій
КП «ХМЦЗМВ» пропонує спільне використання ділянок, переданих у постійне користування КП

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X