Друзі дітей Дніпровського району Херсона продовжують добрі справи

Новини
👁 173

За 10 років з часу започаткування виконавчим комітетом Дніпровської районної у місті ради почесного диплому «Друг дітей Дніпровського району» ряди відзначених ним соціальних партнерів поповнюються щороку під час святкування районного Дня опікуна. Серед 29-ти дипломантів депутати Дніпровської районної у місті ради 3-ох скликань, члени виконавчого комітету, відомі у місті бізнесмени, приватні підприємці, керівники навчальних закладів, громадські діячі: Юрій Рожков, Ірина Сахно, Андрій Гоч, Ольга Еверт, Володимир Шумейко, Сергій і Тетяна Кедровські, Віталій Гузенко, Артем Кияновський, Леонід Гельфандбейн, Микола Джиганський, Тетяна Марусенко, Євгенія і Андрій Лебедевські, Ірина Свинаренко, Світлана Адвокатова, Лариса Польська, Тетяна Чуприна, Тетяна Павич і ще багато тих, хто завжди готовий прийти на допомогу органу опіки та піклування, службі у справах дітей у вирішенні проблем в сфері захисту прав дітей.

Придбати терміново ліки для дітей, відібраних з сім’ї через загрозу життю і здоров’ю, відвезти вилучених з сім’ї СЖО до Центрів соціально-психологічної реабілітації у сел. Степанівка або у Каховку, забезпечити транспортну доставку дітей з віддалених сільських місцевостей району на вистави в театрах міста, кожного року надавати допомогу дитячим одягом, взуттям, продуктами харчування, новорічними подарунками – далеко не повний перелік проблем, вирішувати які допомагають наші друзі.

Добрі справи друзів дітей Дніпровського району не припиняються:  напередодні новорічних свят з дарунками для дітей до служби у справах дітей завітали  депутати VII скликання, приватні підприємці Ірина Сахно та Андрій Гоч з дитячим сезонним одягом й продуктами харчування, активістка Клубу «Лідер» Тетяна Павич не змінила щорічній традиції – 90 новорічних подарунків зі смаколиками, зібрані волонтерами, отримають під час канікул діти соціальних категорій. На обліку служби у справах дітей перебувають 250 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 115 дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах – всі вони забезпечені святковими подарунками за рахунок районної цільової програми «Діти», кошти депутатів та соціальних партнерів.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради щиросердно дякує всім друзям за добрі справи й бажає усіляких життєвих гараздів, здоров’я і миру у 2022 році!

Заголовне фото ілюстративне

Вам також може сподобатися

Члени виконкому відтепер працюватимуть на планшетах
У Корабельному районі міста відбулась святкова нарада з головами самоорганізації населення

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X