Дозвіл на порушення об’єкта благоустрою. Що це таке, та як його отримати

НовиниСоціальна сфера
👁 957

Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 №870.

Цей порядок поширюється на юридичних та фізичних осіб підприємців, що здійснюють порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з проведенням земляних та/або ремонтних робіт. Дозвіл не вимагається, якщо земляні /ремонтні роботи проводяться на земельних ділянках що передані у власність або користування у тому числі право земельного сервітуту (за умови наявності документу).

Дозвіл видається виконавчим органом міської ради за місцем проведення робіт на підставі письмової заяви. Термін дії дозволу визначається з урахуванням умов проведення робіт і не може перевищувати 1 рік.

Дозвіл видається протягом 10 робочих днів із дня реєстрації заяви. У випадку неотримання суб’єктом господарювання протягом зазначеного періоду ані дозволу, ані обґрунтованої відмови у наданні дозволу, застосовується принцип мовчазної згоди (дозвіл вважається виданим).

Підставою для переоформлення дозволу є передача права проведення робіт іншій особі, зміна найменування чи місцезнаходження юридичної чи фізичної особи підприємця. Підставою для видачі дублікату є втрата або пошкодження дозволу.

Дозвіл може бути анульовано виконавчим органом міської ради у разі подання особою, що його отримала заяви про анулювання або ж наявності відомостей про припинення цієї юридичної особи (або припинення підприємницької діяльності фізичної особи).

У разі анулювання дозволу за заявою особи, яка отримала дозвіл, така особа має право отримати новий дозвіл згідно з вимогами зазначеного порядку.

ПЕРЕЛІК земляних та/або ремонтних робіт, для проведення яких необхідно отримати дозвіл

1. Земляні або монтажні роботи, не пов’язані з прокладенням, перекладенням, ремонтом інженерних мереж і споруд.

2. Земляні або монтажні роботи, пов’язані з розриттям дорожнього покриття вулиць, доріг, майданів, площ.

3. Роботи, пов’язані з порушенням благоустрою об’єктів зеленого господарства.

4. Роботи, пов’язані з інженерними вишукуваннями.

5. Роботи, пов’язані з археологічними дослідженнями.

6. Улаштування нових та/або заміна існуючих посадкових майданчиків для пасажирів міського громадського транспорту з встановленням навісу або павільйону.

7. Ремонт та/або улаштування майданчиків для паркування транспортних засобів, спортивних, дитячих та інших майданчиків.

8. Заміна пошкоджених та застарілих конструкцій опор, ліхтарів, освітлювальної арматури, тросів, розтяжок, кабелів, дротів, комунікаційної апаратури.

9. Прокладення, перекладення або заміна водостічних, водопровідних труб та водоприймальних колодязів.

10. Установлення нових, відновлення, ремонт та заміна існуючих малих архітектурних форм.

11. Відбудова, відновлення зруйнованих частин фундаментів пам’ятників, декоративних скульптур та композицій, елементів обладнання фонтанів та декоративних басейнів із заміною зношених труб та водопровідної арматури фонтанів тощо.

12. Установлення нових та/або ремонт і відбудова пошкоджених споруд і обладнання пляжів (гардеробів, камер схову, пунктів прокату пляжного інвентарю, туалетів, лав, грибків, навісів, альтанок тощо), спортивного та дитячого устаткування. З відповідною заявою (зразок нижче) на отримання дозволу необхідно звернутись до Департаменту міського господарства за адресою вул. Ярослава Мудрого,45 к. 102

Вам також може сподобатися

Станом на 7 вересня ще 11 херсонців захворіли на коронавірус
Реалізація проєкту автоматизованої системи обліку оплати проїзду на комунальному транспорті

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X