«Досвід ветеранів вартий поваги» — в Україні триває кампанія проєкту «Ти як?» за участі ветеранів

Новини
👁 21

🔹Глібко Стрижко один із учасників проєкту “Досвід ветеранів вартий поваги”. Він ветеран,  колишній морський піхотинець, а зараз координатор ветеранського простору Veteran Hub. За плечима Гліба — бойовий досвід, важкі травми, полон і тривала реабілітація. 

🔹Спілкуючись із військовослужбовцями, важливо проявляти повагу, людяність та щиру подяку. Досвід війни складний як для цивільних, так і тих, хто став на захист сувернітету державу. Проте він різний, і відмінність у пережитому може спровокувати нерозуміння, ніяковість та подекуди агресію. Що не варто запитувати у ветерана, як доречно подякувати чи запропонувати допомогу можна дізнатися у соцмережах “Ти як?” та на сайті програми: https://www.howareu.com/

🔹Кампанія «Досвід ветеранів вартий поваги» відбувається за участі ветеранів у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою першої леді Олена Зеленська  спільно з USAID Ukraine – USAID Україна  та IREX in Ukraine. 

🔹Проєкт “Досвід ветеранів вартий поваги” має на меті показати учасникам війни, що у нелегкому процесі відновлення можна отримати потрібну підтримку, а цивільним нагадати, що суспільство має ставитись з повагою до досвіду військових.

Вам також може сподобатися

140 родин Антонівського старостату отримали буржуйки
Жителі Херсонської громади продовжують отримувати допомогу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X