Доступність інклюзивного навчання набирає обертів: алгоритми створення груп та навчальних класів

НовиниНовини ОТГ
👁 478

Кожного навчального року якість та доступність інклюзивного навчання в Україні набирає обертів, зокрема на базі закладів освіти міста Херсона.

Так,  у 2020/2021 навчальному році в закладах дошкільної освіти міста № 7, 13,18, 34, 35, 38, 41 функціонувало 7 інклюзивних груп, їх відвідували 12 дошкільнят.

Загалом інклюзивна дошкільна освіта міста минулоріч була представлена 25 групами, які відвідували 50 дітей з особливими освітніми потребами.

Тобто, тенденція до збільшення охоплення навчанням таких дітей зростає з кожним роком.

Аналогічна ситуація склалася в закладах загальної середньої освіти. Минулого року в 16 школах відкрито 46 інклюзивних класів, які охопили навчанням 95 херсонських школярів з особливими освітніми потребами.

Нагадуємо, що мережа інклюзивних класів та груп на базі херсонських закладів освіти формуватиметься за заявами батьків дітей, які потребують особливих умов навчання.

Для того, щоб допомогти вдосконалювати якість інклюзивного навчання у школах, де воно вже запроваджене, а також розпочати цей шлях закладам, які лише планують відкривати інклюзивні класи Державна служба якості освіти України розробила алгоритм створення інклюзивного класу для директорів шкіл, який здатний дати відповідь поширені питання. Щоб дізнатися більше переходьте за посиланням: https://cutt.ly/WQCcmuf

Вам також може сподобатися

Упродовж минулої доби на коронавірус у Херсоні захворіло ще 42 людини
Маленьких любителів історії, природи та казок запрошують до Херсонського краєзнавчого музею

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X