“Дорожники” усувають ями та вибоїни незалежно від погодних умов

Новини
👁 84

Температурні перепади та ожеледь спричиняють появу вибоїн на дорожньому полотні. КП «Міське дорожнє управління» ліквідує їх за допомогою технології «холодного асфальту».

В.о. заступника міського голови В’ячеслав Білковський зауважує:

«Тим, кому дуже хочеться критикувати цей вид робіт хочу сказати: ні, це не відмивання бюджетних коштів – це тимчасова міра й турбота про безпеку ваших авто і вас особисто. Така технологія ремонтів у холодну пору практикується і за кордоном».

Таким чином дорожники ліквідували виниклі вибоїни по вул. Перекопській та Олександрівській.

Для того, щоб робота комунального підприємства була ефективною, В’ячеслав Білковський пропонує приєднатися до телеграм-каналу «Зимове утримання доріг». Там херсонці можуть публікувати фото та адреси, за якими розміщені ями та вибоїни. «Міське дорожнє управління» намагатиметься оперативно їх ліквідувати.

«Першочергово ми працюємо по магістральних вулицях де щільний трафік і ризик пошкоджень дуже високий», – зазначає В’ячеслав Білковський. 

Вам також може сподобатися

30 грудня 2021 року відбулося засідання Конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Херсонської міської територіальної громади.
На 31 грудня COVID-19 підтвердили ще у 13 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X