“Дороги в Херсоні – питання №1”, – зазначив на нараді Ігор Колихаєв

НовиниСоціальна сфера
👁 277

Сьогодні, 9 липня, міський голова Ігор Колихаєв провів нараду, темою якої були дороги – їхній стан, першочерговість ремонту, які роботи проводяться зараз, що заплановано, скільки коштів виділено і скільки потрібно ще, аби до кінця року вийти у цьому питанні на хороший рівень.

Ямковий ремонт місто не врятує. Потрібні нові дороги. Зараз це для нас питання №1, – сказав міський голова, розпочавши нараду.

На обговоренні були присутні заступник міського голови Володимир Пепель, в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко, начальниця управління  транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міської ради Марина Віркун,  головний інженер КП “Міське дорожнє управління” Володимир Терещенко, директор МКП «Херсонводоканал» Віктор Скобліков, директор КП «Херсонкомунтранссервіс» Сергій Кислих, фахівці вищезазначених управлінь.

Так, директора МКП «Херсонводоканал» Віктора Скоблікова запросили до обговорення ремонтних робіт, адже перш ніж класти дорогу, потрібно привести до ладу комунікаційні мережі. Віктор Скобліков зазначив, що фахівці «Водоканалу» дослідили мережі і з’ясували, що на відрізку від вул. Кулика до Університетської (40 років Жовтня) колектор потребує ремонту. Вирішили: щойно МКП «Херсонводоканал» його відремонтує – одразу до роботи візьмуться «дорожники».

Окрім того, міський голова вчергове підкреслив – розриття при виконанні усунень наслідків аварійних ситуацій на мережах недопустимі. Є інші технології, завдяки яким усуваються причини аварій і водночас не розривається дорожнє полотно.

В.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко повідомив, що наразі є на 23 млн грн готових проєктів капітального ремонту з експертизою. Наступного тижня оголошуються торги, за місяць визначиться переможець і дороги візьмуть у роботу. Тобто, вже у серпні капітально ремонтуватимуть дороги по вулицях:

Преображенській, Ватутіна, Видригана, Театральній, Молодіжній, Тираспільській, Воронцовській, відремонтують ревізійну камеру зливових каналізацій на вул. Колодязній, перехрестя проспекту Ушакова та вул. Перекопської.

На запитання міського голови, коли можна буде проїхатися новими дорогами, Юрій Стельмашенко сказав – у вересні.

Також цьогоріч капітально відремонтують дорогу на переїзді м-н Таврійський – ХБК, проєкт готовий.

Готуються проєкти по площах Білозерській, Дубінди, Чорновола, Ганнібала, вул. Українській. Капітально відремонтуються дороги, що йдуть променями від площі Ганнібала, особливу увагу міський голова загострив на вул. Потьомкінській (Карла Маркса), та Миколаївському шосе. Проєкти з експертизою будуть готові до 1 серпня, оголосяться торги. Попередньо 1 вересня буде відомий переможець, до середини жовтня отримаємо капітально відремонтовані дороги.

Раніше Ігор Колихаєв зауважив на необхідності розробки проєкту т-подібного перехрестя по вул. Українській – зараз проєкт також у розробці.

Серед заданих міським головою питань були такі:

Як при поточному ремонті чинять з каналізаційними люками і бордюрами?

Юрій Стельмашенко відповів, що підіймають вище люки, і за можливості бордюри.

Чи розроблена програма зупинкових комплексів?

Вже є ескізи зупинок. Готується пропозиція по дизайну. У Херсоні 136 зупинок, оновлятимуться по 10-15 щорічно.

Маршрутна мережа: чи готові винести на розгляд громадськості готову пропозицію?

Міський голова зауважив: у графіку руху громадського транспорту не повинно бути перехресть у часі «маршруток» і тролейбусів. Також потрібно враховувати пропозиції старостинських округів, громадськості. Марина Віркун зазначила, що до 10 серпня буде готова пропозиція для оприлюднення.

Наприкінці наради Ігор Колихаєв дав завдання провести інвентаризацію комунальних підприємств, які мають об’єднатися – «ХКТС» та «Херсонелектротранс». Окремо наголосив на необхідності детального висвітлення робіт, що проводяться у сфері роботи громадського транспорту та на дорогах міста, аби херсонці володіли інформацією в повній мірі і були активними учасниками усіх процесів.

Вам також може сподобатися

Галина Лугова відвідала Степанівський округ
Вже відновлено рух на вулиці Перекопській

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X