Доброчинців запрошують номінуватися на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2021»

Новини
👁 189

Асоціація благодійників України та Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист» запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Херсонської області номінуватися або номінувати своїх колег на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2021».

У конкурсі можуть брати участь:

– благодійники, які надавали благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем у період з 1 січня до 31 грудня 2021 року;

– благодійні проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період;

– суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2021»: [email protected] до 7 березня 2022 року.

Додані до заявки зацифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проєкту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу.

Заявка, конкурсні номінації та детальніше про конкурс за лінком: https://blagoukraine.org/news/552-kherson_21.html.

Асоціація спільно з регіональним партнером прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та окремо у Херсонській області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проєкти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться на церемонії «Благодійна Херсонщина – 2021» у Херсоні та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2021» у Києві. Нагородження пройдуть навесні 2022 року.

Довідка.

Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист» багато років виступає регіональним партнером Асоціації благодійників України в організації та проведенні в Херсонській області регіонального етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Вам також може сподобатися

Про права споживача при отриманні послуг неналежної якості інформує Держпродспоживслужба Херсонської області
Шановні представники та представниці територіальних громад!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X