До уваги ЗМІ! Запрошуємо на презентацію результатів опитування херсонців щодо проблематики розвитку міського транспорту

Новини
👁 159

26 серпня о 10.00 у малій залі виконавчого комітету Херсонської міської ради представники французької компанії «Egis» презентують робочій групі результати опитування мешканців Херсона щодо їхньої транспортної поведінки, огляд проблематики розвитку транспорту Херсона.

З 2020 року Робоча група працює над розробкою транспортної моделі міста та Плану сталої міської мобільності (ПСММ) спільно з французькою компанією «Egis» за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).План сталої міської мобільності – це стратегічний план, створений для задоволення потреб у пересуванні (мобільності) людей та бізнесу у містах і навколо них, задля досягнення вищого рівня життя. Важливим у ПСММ є залучення громадськості до процесу розробки, аби врахувати потреби усіх категорій мешканців.

Розробка ПСММ Херсона відбувається за рахунок 150 тис. євро грантових коштів, залучених містом в 2020 році. Компанія «Egis» була обрана в результаті проведення конкурсу серед 6 компаній, попередньо відібраних Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), з Великобританії, Франції, Німеччини, Греції та Ізраїлю.

Спікери: Юрій Стельмашенко – голова Робочої групи.

Марина Віркун –начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктурии і звязку.

Денис Моляка – керівник проєкту, «Egis»Представники ЄБРР.

Вам також може сподобатися

У міськраді обговорили Стратегію розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року
Суворовський район активно готується до опалювального сезону

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X