До уваги жителів Херсонської громади!

Новини
👁 10K

На даний час в соціальних мережах, таких як Телеграм та Вайбер, розповсюджується інформація про збір заявок на отримання гуманітарної допомоги. Пропонується заповнити гугл-форму, де просять написати особисті персональні дані.

Офіційно повідомляємо, що дана гугл-форма не має жодного відношення до Херсонської міської військової адміністрації, оскільки жодним чином не узгоджена. Звертаємо увагу, що офіційні структури у гугл-формах завжди зазначають, хто є збирачем інформації. У цьому випадку невідомо, хто збирає таку інформацію та як у подальшому буде її використовувати. Просимо уважно відноситися щодо надання своїх особистих даних. Зазначимо, що лише на минулому тижні шахраями було обмануто кілька херсонців – з їхніх карток вкрали десятки тисяч гривень.

Будьте уважні та користуйтеся тільки перевіреними та офіційними джерелами інформації.

Просимо вас слідкувати за оновленнями на офіційних ресурсах Херсонської міської військової адміністрації, включаючи сторінки у Телеграмі та Фейсбуці, та не поширювати неперевірену та непідтверджену інформацію.

Вам також може сподобатися

Інформація щодо надання населенню гуманітарної допомоги за період з 14 по 20 квітня
Перелік об’єктів топоніміки та обґрунтування необхідності їхнього перейменування в рамках деколонізації та дерусифікації публічного простору Херсонської міської територіальної громади

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X